Wesela i Imprezy okolicznościowe
Wesela i Imprezy okolicznościowe
MY LIFE STORY

Uroczystość weselna to niezapomniane chwile, które pozostają w pamięci na całe życie. Naszą rolą jest zorganizowanie imprezy, aby była ona wyjątkowym przeżyciem dla Państwa i Państwa Gości.

O profesjonalność naszych usług dba sztab ludzi, wyspecjalizowana obsługa kuchni, kadra kelnerska oraz florystka. Przyjęcia odbywają się w eleganckich salach, które możemy udekorować według Państwa sugestii, by były idealnym miejscem na doskonałą zabawę. Zaletą jest umiejscowienie sal na trzech kondygnacjach budynku z których rozpościerają się przepiękne widoki. Decydując się na wybór naszego lokalu mogą być Państwo pewni, że przyjęcie zorganizowane będzie z zachowaniem najwyższych standardów z dbałością o każdy detal. Dołożymy wszelkich starań aby Państwa przyjęcie było niepowtarzalne, magiczne i pozostało w pamięci na długie lata. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidulanych potrzeb i życzeń. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

Komunie
Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Proponujemy Państwu organizację uroczystości I Komunii Świętej w Lokalu Gastronomicznym „Zakątek Świętokrzyski” . Sprawimy aby to ważne wydarzenie było dla Państwa Dziecka niezapomnianym przeżyciem a dla Was, mili Państwo przyjemnym i radosnym Rodzinnym przyjęciem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Będzie nam niezwykle miło towarzyszyć Państwu w tym szczególnym dniu.
Organizujemy również inne imprezy okolicznościowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 602 613 670.

Serdecznie Państwa zapraszamy

TIMELINE