Szklarki
MY LIFE STORY

Imprezę rok rocznie odwiedza kilkadziesiąt tysięcy gości zarówno z kraju jak i z zagranicy. Podczas Szklarek równolegle rozgrywane są Ogólnopolskie Zawody Hippiczne w ramach Świętokrzyskiej Ścieżki Huculskiej.

TIMELINE
2013
Szklarki

Pokaz wytopu szkła na otwartym powietrzu, koncert zespołów FEEL, After Day i Bajm, pokaz trików piłkarskich oraz zabawy i konkursy dla dzieci oraz dorosłych – to tylko niektóre atrakcje jakie przygotowali organizatorzy imprezy „Szklarki 2013″. Honorowy patronat nad imprezą, która odbędzie się 23 czerwca w Sielcu koło Staszowa objął marszałek Adam Jarubas.

2012
Szklarki

Koncerty gwiazd, ogólnopolskie zawody hipiczne, prezentacje dawnych rzemiosł, a do tego jedyny na świecie pokaz wytopu szkła na świeżym powietrzu – to wszystko można było zobaczyć w niedzielę podczas siódmej edycji „Szklarek”. Na imprezę, która odbywała się w Sielcu pod Staszowem, przyjechały tysiące osób.

2011
Szklarki

Zapraszamy do udziału w szóstej edycji jedynej na świecie imprezy, podczas której odbywa się pokaz wytopu szkła na powietrzu, która odbędzie się w Sielcu koło Staszowa w województwie świętokrzyskim w dniu 26 czerwca.
W programie oprócz całodniowych pokazów wytopu szkła odbędzie się prezentacja innych rzemiosł – obecnych i dawnych. W tym roku na Szklarkach zagrają: Patrycja Markowska, Kult i RZOZ.